hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán
Zájezdy    Individuální cesty  Novinky   Fotogalerie    Kontakt
ZÁJEZDY
 Přehled zájezdů
   - Omán
   - Etiopie
   - Sokotra
   - Další země
 Typy zájezdů
 Náročnost
 Slevy a ceny
 Letenky
 Doprava
 Ubytování
 Stravování
 Víza
 Proč s námi
 Jak se přihlásit
 Smlouva o zájezdu
 Všeobecné podmínky
 Pojištění CK
 Cestovní pojištění

Zájezdy do zemí

GRUZIE
ARMÉNIE
TURECKO

www.zakavkazsko.cz

   LETENKY

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTA CENA ZPÁTEČNÍ MEZINÁRODNÍ LETENKY Z PRAHY VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A TAX.
U každého zájezdu je explicitně uvedena výše ceny letenky, do které je zahrnuta v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo požadovat od zákazníka doplatek ceny v případě, že skutečná cena letenky je vyšší, než je uvedená kalkulovaná cena. S blížícím se odletem se cena dostupných letenek obvykle zvyšuje. Neodkládejte proto vaše přihlášení, cena letenky zajišťované krátce před odletem může být i výrazně vyšší!

DOPORUČUJEME VŠEM KLIENTŮM POJISTIT SE PRO PŔÍPAD STORNA
Pravidla leteckých společností pro rezervace a storna letenek se v posledních letech zpřísnila. Cestovní kancelář je často nucena kupovat letenky s větším časovým předstihem ( Kupuje je nejdříve v okamžiku dosažení minimálního počtu účastníků potřebných k odjetí zájezdu ). Cestovní kancelář obvykle obstarává mezinárodní letenky za jeden z nejlevnějších dostupných tarifů. To bývá spojeno s přísnými podmínkami storna letenek, někdy jsou letenky nestornovatelné.

ODLETY Z JINÉHO, NEŽ PRAŽSKÉHO LETIŠTĚ.
Na vyžádání obstaráme letenky i odjinud, než z Prahy. Průvodce zájezdu poletí se skupinou z Prahy, klienti letící odjinud se budou dopravovat samostatně. Cena letenky bude v takovém případě z ceny zájezdu vyjmuta a koupi letenky zprostředkujeme jako samostatnou službu. Klienti si mohou takovouto letenku obstarat i sami. V řadě případů lze totiž při koupi letenky v zahraničí získat výhodnější cenu i podmínky rezervace či storna. 


Aktualizováno: listopad 2017