hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán
Zájezdy    Individuální cesty  Novinky   Fotogalerie    Kontakt
VÍZA
 Přehled zájezdů
   - Omán
   - Etiopie
   - Sokotra
   - Další země
 Typy zájezdů
 Náročnost
 Slevy a ceny
 Letenky
 Doprava
 Ubytování
 Stravování
 Víza
 Proč s námi
 Jak se přihlásit
 Smlouva o zájezdu
 Všeobecné podmínky
 Pojištění CK
 Cestovní pojištění

Zájezdy do zemí

GRUZIE
ARMÉNIE
TURECKO

www.zakavkazsko.cz

   VÍZA

Víza nejsou zahrnuta v ceně zájezdu.

V případě, že je nutné víza obstarat na zastupitelském úřadě před odjezdem na zájezd, pak zákazník objednává službu obstarání vstupního víza uzavřením cestovní smlouvy ( pokud se zákazník a cestovní kancelář nedohodli jinak ). Zákazník je povinen poskytnout zástupci cestovní kanceláře svůj cestovní pas a potřebná data nejpozději v termínu stanoveném cestovní kanceláří a na dobu stanovenou cestovní kanceláří, nebo si potřebná víza zajistit sám.
Pokud cílová země vystavuje e-visa, obstarávají si je účastníci sami. Cestovní kancelář na požádání a za úplatu elektonické vízum vyřídí.

Za udělení víza pro vstup do země CK neručí.


OMÁN
Vízum se vystavuje po příletu na letišti v Muscatu. Platí se na místě a k vystavení víza nejsou potřeba kromě pasu žádné další dokumenty.

ETIOPIE
V roce 2017 nově zavedla elektronická víza. Vízum si vyřizuje každý účastník sám online a i poplatek se platí online kartou. Účastníkům pak přijde na jejich e-mailovou adresu příslib udělení víza, na jehož základě obdrží vízum po příletu na letišti v Addis Ababě. S vyřizováním víza vyčkejte na pokyny, které Vám pošle naše cestovní kancelář.
Na konci roku 2017 se vízum stále vystavuje i po příletu na letišti v Addis Abebě. Platí se na místě a k vystavení nejsou kromě pasu potřeba žádné další dokumenty.

BARMA
Vízum si vyřizuje každý účastník sám online a i poplatek se platí online kartou. Účastníkům pak přijde na jejich e-mailovou adresu příslib udělení víza, na jehož základě obdrží vízum po příletu na letišti v Rangunu. S vyřizováním víza vyčkejte na pokyny, které Vám pošle naše cestovní kancelář.

MADASKAR
Vízum se vystavuje po příletu na letišti v Antananarivo. Platí se na místě a k vystavení nejsou kromě pasu potřeba žádné další dokumenty.


Aktualizace: listopad 2017