hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán
    Zájezdy    Individuální cesty  Fotogalerie  Novinky     Kontakt
ZÁJEZDY
 PŘEHLED ZÁJEZDŮ
   - Všechny země
   - Omán
   - Sokotra
   - Kapverdy
   - Další země

Zájezdy do zemí

GRUZIE
ARMÉNIE
TURECKO

www.zakavkazsko.cz
 PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD
 Jak se přihlásit
 Smlouva o zájezdu
 Všeobecné podmínky
 Cestovní pojištění
 Připojištění covid 19
 Pojištění CK
 Ochrana os. údajů
 INFO K ZÁJEZDŮM
 Typy zájezdů
 Náročnost
 Slevy a ceny
 Letenky
 Místní doprava
 Ubytování
 Stravování
 Víza
 Proč s námi

   JAK SE PŘIHLÁSIT NA ZÁJEZD A JAK JEJ ZAPLATIT

1. REZERVACE
Místo v zájezdu si můžete zamluvit vyplněním formuláře na našich internetových stránkách, emailem, či telefonicky. Rezervaci Vám obvykle držíme 10 kalendářních dní. Během této lhůty je třeba se na zájezd závazně přihlásit. Pokud je zájezd již skoro vyprodán, nebo během posledních 40 dní před odjezdem, se délka rezervace zkracuje a záleží na dohodě s cestovní kanceláří.

2. PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD A UZAVŘENÍ SMLOUVY O ZÁJEZDU
Na zájezd se přihlásíte vyplněním a podáním Smlouvy o zájezdu. Formulář Smlouvy o zájezdu spolu s Všeobecnými podmínkami je k dispozici v naší provozovně, lze jej stáhnout z těchto stránek a vytisknout či Vám jej můžeme zaslat poštou. Dvě podepsané kopie vyplněné smlouvy o zájezdu můžete poslat poštou, ale postačuje i poslat e-mailem naskenovanou Vámi podepsanou kopii smlouvy. Na tentýž zájezd můžete na jednom formuláři přihlásit až 4 osoby. Jestliže zastupujete další zákazníky a smlouvu o zájezdu uzavíráte jejich jménem, přebíráte zodpovědnost za předání potřebných informací i za dodržení podmínek zaplacení zájezdu.
SMLOUVU O ZÁJEZDU MŮŽEME AKCEPTOVAT POUZE S ÚHRADOU ZÁLOHY NEBO S PŘILOŽENÝM DOKLADEM O JEJÍM ZAPLACENÍ.
Jako doklad o zařazení do zájezdu vám předáme či zašleme potvrzenou kopii smlouvy o zájezdu.

3. ZÁLOHA
Zároveň s podáním cestovní smlouvy je třeba zaplatit zálohu ve výši nejméně 40 % z ceny zájezdu. Pokud do odjezdu zbývá méně než 40 dnů, platí se hned při uzavření smlouvy o zájezdu plná cena zájezdu.

4. DOPLATEK
Doplatek je třeba uhradit tak, aby cestovní kancelář obdržela úhradu nejpozději 40 dnů před odjezdem. V závislosti na požadavcích dodavatele služeb si od vás může CK vyžádat doplatek i dříve. Toto opatření se týká především letenek, které je někdy nutné koupit i několik měsíců před odletem.

5. ZPŮSOB PLACENÍ
Platit můžete:
1) bankovním převodem,
2) v hotovosti v každé pobočce Komerční banky (pokladní složenkou na náš účet),
V případě platby převodem či složením na konto zaplaťte prosím na následující účet: 428845071/0100

Údaje pro platby ze zahraničí
Banka: Komerční banka, Praha 7
Majitel účtu: Pavel Kumpán
SWIFT: KOMBCZPPXXX (KOMBCZPP pro osmimístnou variantu)
IBAN: CZ4601000000000428845071

6. MOŽNOST POŽÁDAT O ZMĚNU MÍSTA ODLETU, DATA LETŮ ČI O ZÁJEZD BEZ LETENKY
V ceně zájezdu je zahrnuta mezinárodní letenka s odletem z Prahy, je však možné požádat o letenku s jiným místem odletu, o změnu dat odletu, nebo můžete koupit i zájezd bez mezinárodní letenky. V takových případech ¨může být mezinárodní letenka vyjmuta ze souhrnu cestovních služeb zahrnutých do Smlouvy o zájezdu a letenku Vám cestovní kancelář obstará mimo rámec Smlouvy o zájezdu. Cena zájezdu bude snížena o kalkulovanou cenu mezinárodní letenky. Cenu mezinárodní letenky je pak třeba zaplatit okamžitě na výzvu cestovní kanceláře.

7. POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH A STORNOPOPLATKŮ
V ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Podepsáním cestovní smlouvy se zavazujete uzavřít účinné pojištění léčebných výloh. Doporučujeme Vám uzavřít i pojištění stornopoplatků. Tato pojištění můžete uzavřít i prostřednictvím cestovní kanceláře Geos travel. Nabízíme pojištění od pojišťovny UNIQA a podrobnější informace najdete na záložce Cestovní pojištění. Na formuláři cestovní smlouvy prosím vyznačte, zda si přejete cestovní pojištění naším prostřednictvím uzavřít.

Aktualizováno: listopad 2023
RNDr. Pavel Kumpán - Geos travel, cestovní kancelář
Voroněžská 20, Praha 10, www.zakavkazsko.cz, www.jemen.cz, info@jemen.cz
 266713032